fb
Koszyk jest pusty
 
Promocje PRODUKTY
OD
RĘKI

Aktualności

Darmowa wysyłka HEVEA

, A.Jaskóła
./img/764/a_76410070.jpg
Teraz materace z kolekcji Disney Baby i Disney Junior (wszystkie rozmiary) są objęte wiosenną promocją. Wysyłka Gratis!!!

Meble Forte taniej o VAT !!! - promocja na meble 2019

, P. Wojcikowski
./img/764/a_76410068.jpg
meble Forte - promocja, taniej o VAT. Promocją objęte są kolekcje młodzieżowe, meble do sypialni, meble do salonu, meble do jadalni, Tanie meble takie jak, biurko, komoda, regał, szafa, stół, krzesło, ława, stolik okolicznościowy, krzesła, witryny, lóżko, łóżko młodzieżowe, szafka pod telewizor, półka, półki, szafki TV, biurka, regały, stoły, białe meble, meble do pokoju dziecięcego itp.

-20% na krzesła do biurka Entelo, obrotowe i stacjonarne krzesła

, P. Wójcikowski
./img/764/a_76410067.jpg
Kto jeszcze nie ma prozdrowotnego krzesła do biurka polskiego producenta Entelo niech się nie zastanawia dłużej nad zakupem , owarto zadbać o gręgosłup jak najszybciej. Każdy kto posiada już krzesło czy fotel obrotowy do biurka, powie że to najlepsze z siedzisk dbające o prawidłową postawę przy biurku. Nie musisz już dłużej szukać drogich krzeseł czy też brać pod uwagę rechabilitacyne fotele obrotowe do pracy przy biurku. Ten produkt spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Meble Forte taniej o 10%

, P. Wójcikowski
./img/764/a_76410066.jpg
Największy producent Mebli Twardych w Polsce, świetnie sprawdzą się w salonie, w jadalni.Posiadają również bogatą ofertę mebli młodzieżowych ale nie tylko. Forte meble todDuży wybór pojedyńczych mebli by stworzyć meblościankę na miarę 2019r

Meble Forte - do domu, mieszkania, pokoju młodzieżowego, sypialni

, Przemysław Wójcikowski
./img/764/a_76410062.jpg
Forte Meble, najładniejsze meble, kolekcje 2018 / 2019 każdy znajdzie tu meble dla siebie. Producent zadbał o kolekcje w których występują tanie meble jak i półka dla bardziej wymagających meble prestige. Wszystko to dostępne jest zarówno w ofercie sklepu internetowego, jak i sklep stacjonarny z meblami w Warszawie wyposażony jest w dużą ekspozycję mebli Forte. ALCANO, ALEXANDRIA, ATTENTION, AVINION, BARICCO, Agata BELLEVUE, BIANKO, CADIXO, FORQUICK, CALPE, CANNE, CHAMPION, CLAIR, COLORS, COMBINO, CORONA, CORSICA, DOLCE, DUCATO, DREAMER, HEY, INDIGO, JULIETTA, LACE, LATIS, LENNOX NEW, LIBELLE, LOCARNO, MALAKKA, MALVAGIO, MARIDA, MAXIMUS, MEDANOS, NEPAL, NOVE, SNOW, STARLET WHITE, WINNIE, YOOP

DZIEŃ DZIECKA ENTELO - krzesło, fotel obrotowy do biurka dla chłopca, dziewczynki z HAFTEM - GRATIS !

, P. Wójcikowski
./img/764/a_76410061.jpg
"Indywidualne krzesło dla Dziecka” Haft z Imionami dzieci z tyłu na krzeeśle GRATIS! Producent Entelo, dobrych krzeseł dla kręgosłupa do biurka dla dzieci, młodzieży i dorosłych oferuje zakup krzeseł z dowolnym haftem imion. Idealny Prezent dla chłopców i dziewczynek na dzień dziecka 01.06.2018r - promocja ograniczona casowo! Już dziś wybierz dobre krzesło dla siebie.