Firma ENTELO jest polskim producentem Dobrego Krzesła , które niweluje powstawanie wad postawy i idących za nimi wszelkich schorzeń kręgosłupa. Misją firmy oraz dystrybutorów tego produktu jest poszerzenie społecznej świadomości na temat dbałości o zdrowie i profilaktykę wad postawy zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Szukając rozwiązania, które wspomogłoby prawidłowy rozwój dzieci oraz pomogło cierpiącym na schorzenia kręgosłupa dorosłym, firma ENTELO stworzyła Dobre Krzesło.
Pomysł na ten produkt narodził się z potrzeby chwili, gdy wynalazca szukał rozwiązania dla córek cierpiących na skrzywienia kręgosłupa. Wsparcie i wiedza wielu specjalistów przyczyniły się do powstania tego niepowtarzalnego i niezwykle nowoczesnego Dobrego Krzesła, które dzięki swej unikalnej konstrukcji gwarantuje maksymalny komfort. Poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymusza odpowiednią postawę przy siedzeniu obciążając guzy kulszowe oraz stymulując prawidłową pozycje miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa.

Dobre Krzesło zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne tj. Instytut Matki i Dziecka czy Centrum Zdrowia Dziecka, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa.

Krzesła oferowane są w różnych rozmiarach dostosowanych do wzrostu użytkownika (od 80 cm do 207 cm), dzięki czemu każdy może wybrać model idealny dla siebie.W naszej ofercie proponujemy Państwu nowe produkty wysokiej jakości, przystosowane do kręgosłupa i wzrostu, przyjazdne dla środowiska:

Oferta DOBRYCH KRZESEŁ została poszeżona o krzesła Konferencyjne Entelo Office

Krzesło konferencyjne Office to rozwiązanie dla ceniących wygodę podczas wielogodzinnych spotkań, konferencji czy szkoleń. Model Office to miękkie tapicerowane siedzisko o ergonomicznych parametrach połączone z opływowym stelażem w kolorze czarnym lub chrom umożliwiającym delikatne kołysanie siedziska.

KOD RABATOWY: RAB10%EnteloPoza krzesłani konferencyjnymi OFFICE w tradycyjnej tapicerce, proponujemy Państwu unikatowy haft na krzesłach - zdjęcie poniżej
Sklep Mrowisko, wMrowisku Sklep, Sklep Mrówka, często klienci przekształcają naszą nazwę,
ale wszyscy jednomyślnie potwierdzają że zakupy u nas to czysta przyjemność.
Pomagamy, doradzamy a nawet wyszukujemy za naszych klientów po to tylko by sprostać wszystkim wymaganią.
Dla nas najważniejsze jest dobro naszych klientów!
A nasze motto mówi samo za siebie "Wyzwanie to nasza Pasja" !

Zyczymy udanych zakupów.
zespół wMrowisku