• Kategorie
  • Szukaj
  • Pufy do salonu

 

Salon jest najważniejszym pokojem w całym mieszkaniu, przeznaczonym głównie do relaksu. Warto pamiętać, że musi on być również reprezentatywny, gdyż to w nim przyjmujemy gości. Aranżując swój pokój dzienny, skup się na tym, aby był on przyjemny w użytkowaniu oraz komfortowy. Wiele osób uważa, że niewykonalne jest połączenie tych cech, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Nasza strona oferuje wiele rozwiązań, które sprawią, że każde, zarówno duże, jak i małe mieszkanie, stanie się funkcjonalne i pięknie. Jednym z nich są pufy - małe, ale równocześnie wygodne, dzięki nim bardzo łatwo można zwiększyć liczbę mebli do odpoczynku w salonie. 

Puf - dekoracyjny czy wypoczynkowy?

Odpowiedź na to pytanie zależy tylko od przeznaczenia tego mebla. Zupełnie innych efektów będziesz bowiem oczekiwać do pufa przeznaczonego do gustownego salonu, a innych od pufa wybranego do pokoju dziecka. Jednak w obu przypadkach liczy się wygoda siedzenia. Pufy dostępne na naszej stronie tworzą jedną dużą bryłę materiału wypełnioną tworzywem sztucznym. W większości przypadku są one lekkie i bez większego trudno będziesz mógł/mogła zmienić jej miejsce. Oprócz puf najprostszej budowy znajdziesz również te bardziej awangardowe, odpowiadające aranżacji Twojego mieszkania.

Rodzaje puf, które idealne sprawdzą się w Twoim domu

Na rynku znajdziesz parę podstawowych rodzajów mebli do siedzenia. Różnią się one kształtem, wielkością, a także obecnością dodatków i pokojem, do którego są przeznaczone. Najpowszechniejsze pufy to te na czterech sztywnych nóżkach, o kształcie sześcianów. Występują one często bez oparcia oraz z twardym siedziskiem. Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę kolorów, co pozwoli Ci na dobranie odpowiedniej barwy do reszty wyposażenia.

Niekiedy pufy z nóżkami zostały dodatkowo wyposażone w otwieraną klapę i pełnią dodatkowo funkcję schowka, w którym można przechowywać potrzebne pod ręką przedmioty. Te bardziej miękkie przypominają sporych rozmiarów worek - chętnie z nich skorzystasz zarówno w sypialni, jak i w salonie. Idealnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu – oglądania ulubionego filmu z ciepłą herbatą lub po prostu spotkania z przyjaciółmi.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pufy większych rozmiarów, z których mogą korzystać co najmniej dwie osoby. Można je także ustawić wzdłuż stołu jako przedłużenie siedzenia o kształcie prostopadłościanów lub walca.

Na naszej stronie oferujemy różne barwy oraz  wzory puf: od tych bardziej eleganckich, po ekstrawaganckie. Możesz zakupić te w odważniejszych kolorach, idealnie dopasowujące się do nowoczesnych pomieszczeń.

Najważniejsze zalety puf do salonu 

·  Łatwe w przenoszeniu, bez problemu zmienisz ich miejsce w salonie, a także wyniesiesz do innego pokoju w razie potrzeby.

·  Perfekcyjne uzupełnienie w salonie, stanowią przepiękną dekorację mieszkania.

 

·  Są praktyczne, gdyż niektóre z modeli posiadają funkcję schowka. Pozwala to przechowywać drobne rzeczy pod ręką.