• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Fun Desk

Prezentujemy kompletne wyposażenie do pokoju każdego przedszkolaka lub ucznia! Meble Fun Desk zostały stworzone z myślą o wygodzie i zdrowiu dzieci. W katalogach oferujemy kilkadziesiąt propozycji biurek, krzeseł oraz dodatkowych akcesoriów. Z łatwością dostosujesz meble do potrzeb maluchów w różnym wieku oraz o odmiennej posturze. Wiele z nich będzie “rosło” razem z Twoim dzieckiem, wspierając jego prawidłowy rozwój. Oferujemy najwyższej jakość produkty o wielu funkcjonalnościach, dostępne w przystępnej cenie.

Ergonomiczne krzesła

Przedszkolacy lub uczniowie mogą spędzać każdego dnia wiele godzin w pozycji siedzącej, co stanowi wyzwanie dla wciąż rozwijającego się kręgosłupa. Na tym polu ergonomiczne krzesła Fun Desk PRATICO II będą olbrzymim wsparciem. Oferujemy m.in. wysokiej klasy modele ortopedyczne. Umożliwiają kształtowanie prawidłowej postawy, pomagając wyrobienie odpowiednich nawyków. Poza tym minimalizują zmęczenie i uprzyjemniają odpoczynek. Zamówić możesz również znacznie prostsze wersje SST3, wyposażone w regulowane stopki, siedzisko i oparcie z otworami wentylacyjnymi. Konkretne krzesła Fun Desk np. BRAVO i BELLO posiadają rolki zapobiegające samowolnemu poślizgowi. Produkty kupisz w rozmaitych wersjach kolorystycznych.

Regulowane biurka

Biurko jest kolejnym, niezbędnym atrybutem w pokoju każdego malucha. To miejsce, w którym dziecko odkrywa świat przez zabawę i naukę oraz może puścić wodzę młodocianej fantazji. Dzięki naszym biurkom z serii SS16W najmłodsi domownicy będą mogli działać bez ograniczeń, ale jednocześnie w sposób przyjazny dla własnego zdrowia. Produkty Fun Desk m.in. model LIBRO, posiadają regulowaną wysokość, a więc szybko dostosujesz je do potrzeb dziecka. Dodatkowo blat ma opcję pochylenia. W ten sposób łatwiej będzie np. rysować oraz czytać. Biurka Fun Desk RIMU mogą posiadać nadbudowę i wygodne w codziennym użytkowaniu szuflady lub bazować jedynie na ergonomicznym blacie. Dzieciom z pewnością spodoba się ich nowoczesny wygląd.

Funkcjonalne akcesoria dodatkowe

Świat dziecka składa się ze sporej liczby elementów. Część wybiera samo, ale o wiele z nich mogą zadbać przewidujący rodzice. Z tego powodu w katalogach produktów Fun Desk znalazło się dużo dodatkowych akcesoriów, które okażą się pomocne w życiu malucha, zapewniając więcej frajdy z zabawy lub nauki. Jednym z nich jest nowoczesna lampka LED L4 RGB + USB z regulowanym pochyleniem, świecąca w różnym natężeniu i kolorach. Będzie pracować przez nawet 40 tys. godz. Warto zadbać o akcesoria pod biurko jak np. ergonomiczny podnóżek SS12L, polecany zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Usunie napięcie z nóg oraz poprawi krążenie. Meble polecamy kupować w zestawie z wygodnymi organizerami!

Duża możliwość wyboru

Chociaż to dorośli wybierają meble, muszą one podobać się dzieciom, ponieważ w innym przypadku będą jedynie nieużywaną w pokoju dekoracją. Na szczęście produkty marki Fun Desk mogą pochwalić się nie tylko przydatnymi funkcjonalnościami, ale także designem stworzonym z myślą o najmłodszych. Krzesła, biurka i akcesoria są dostępne w wielu wariacjach kolorystycznych, w tym różowym (PRIMO PINK) i niebieskim (LAVORO BLUE). Każde dziecko może wybrać ulubiony kolor. Przedszkolakom i uczniom spodoba się także nowoczesny wygląd produktów. Ich konstrukcja sprzyja pobudzaniu kreatywności i nie nudzi się nawet po wielu godzinach zabawy. Wybieraj spośród dziesiątek, różnorodnych propozycji!