• Kategorie
  • Szukaj
  • Ławki do sypialni

Czym odznacza się typowa ławka do sypialni?

Tego typu mebel zazwyczaj jest umieszczany przed dolną częścią łóżka. W dużej mierze pełni funkcję dekoracyjną, więc najlepiej, aby był dopasowany do pozostałych elementów wyposażenia. Możemy wyróżnić dwa rodzaje popularnych ławek. Pierwszy model stanowi dodatkowe miejsce do siedzenia, jest ozdobą pokoju i nie posiada schowka. Możesz jednak położyć na nim ubrania lub chwilę spocząć. Drugi wariant to z kolei otwierany mebel, tworzący skrzynię. Jego pokrywa zazwyczaj jest tapicerowana i podobnie jak w pierwszym przypadku, można na niej siadać.

Ławki do sypialni - z jakich materiałów są wykonywane? 

Wybór miękkiego siedziska nie jest prosty z powodu szerokiego wachlarza

możliwości pod względem materiału, z jakiego wykonane jest obicie. Bawełna, len,

poliester lub welur to dopiero początek długiej listy tkanin, nasza firma oferuje też modele ze skórą ekologiczną, a także aksamitem. W dzisiejszych czasach materiały są plamoodporne, więc nie musisz przejmować się ich częstym czyszczeniem. Możesz udekorować swój mebel dodatkowymi poduszkami oraz kocami, którymi okryjesz się w zimowy wieczór.

W przypadku wyboru stelaża również gwarantujemy wiele opcji. Klienci najczęściej decydują się na drewno – dąb, buk, sosnę lub brzozą oraz metal, akryl czy plastik. Jeżeli styl skandynawski dominuje w Twojej sypialni, ławka wykonana w całości z drewna nada aranżacji lekkości.

Rozmiar: ma czy nie ma znaczenia?

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, a wszystko zależy od upodobań. Jeśli

martwisz się, że nie znajdziesz odpowiedniej długości ławki do pokoju, od razu Cię

uspokoimy. Nasza strona oferuje wszelkie rozmiary, które z łatwością dopasujesz do

każdego rodzaju łóżka. Niezależnie od tego, czy ma ono szerokość 140, 160 czy 180 cm. W asortymencie znajdziesz również modele dopasowane do jednoosobowych łóżek. Co ważne, ławki są bardzo lekkie, więc bez większego trudu możesz je przestawiać. Kolejną ważną cechą jest wysokość mebla przeznaczonego do spania wraz z materacem. Najlepiej, aby była ona zbliżona do wielkości ławki, aby uzyskać estetyczny efekt.

Jaki kolor ławki wybrać, aby pasowała do danego wnętrza?

Ławki przez nas oferowane są dostępne w różnych kolorach, co pozwoli Ci na

dobranie modelu odpowiadającego aranżacji Twojej sypialni. Najczęściej wybierane

opcje to czerń, biel oraz szarość, ze względu na swoją uniwersalność pasują do

każdego wnętrza. Możesz wybrać głęboki brąz wykonany z aksamitu lub klasyczną

czerń z błyszczącej skóry.

Ile kosztują ławki do sypialni?

Średnia cena ławek stawianych obok łóżka pozytywnie Cię zaskoczy, gdyż nie jest

ona wysoka. W przypadku lepszej jakości lub większych rozmiarów przygotuj się na wyższe wydatki. Ławki luksusowe mogą kosztować nawet do 4500 zł. Na naszej stronie cena jest na pewno adekwatna do jakości i gwarantujemy Ci lata zadowolenia z użytkowania zakupionego modelu.