• Kategorie
  • Szukaj
  • Kontenerki biurowe

Meble do pracowni biurowej - estetyczne i funkcjonalne 

Jednym z najważniejszych mebli w pracowni jest biurko oraz idealnie dopasowany do niego kontenerek. Aby praca była w biurze była wygodna i bezproblemowa, wszystkie elementy wyposażenia muszą ze sobą współgrać. Posiadanie pod ręką potrzebnych papierów ułatwi Ci szybkie rozwiązywanie problemów. Na naszej stronie znajdziesz kontener pod biurko na kółkach obrotowych, co pozwoli Ci przesuwać go w inne miejsca. Jeżeli zależy Ci na dyskrecji, w naszej ofercie znajdziesz też szuflady zamykane na zamek centralny. Do wykonania takiego mebla wykorzystujemy najlepszego rodzaju drewno – sosnę.

W najprostszych słowach - czym są kontenerki?

Coraz więcej osób decyduje się na dodatkową przestrzeń na dokumenty, niezależnie od tego, czy jest to zakup do domu, czy do biura. W paru słowach są to poręczne, niewielkich rozmiarów szafki, których zadaniem jest zastąpienie wbudowanych szuflad, idealne pod niektóre modele biurek. Ich miejsce to przeważnie przestrzeń pod blatem, z lewej bądź prawej strony. Świetnie sprawdzą się również jako stolik nocny lub mini komoda, a dzięki modelom wyposażonym w kółka można łatwo zmienić ich miejsce.

Zastanawiasz się, dlaczego kontenerki są modne? Swoim szerokim zastosowaniem oraz funkcjonalnością zyskują coraz większa popularność na rynku. Dzięki małym rozmiarom idealnie sprawdzą się w niewielkich wnętrzach, pomagając zagospodarować przestrzeń.  Ale to nie wszystko. Zaletą tych mebli jest duża mobilność. Pozwala to bez problemu zmieniać ich położenie, a przy tym aranżację wnętrza. Pokochają je osoby lubiące eksperymentować z urządzeniem pomieszczeń.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego kontenerka?

Wybór pasującego mebla może wydawać się łatwym zadaniem i rzeczywiście tak jest. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii.

·        Wymiary – kontenerek jest akcesorium do biurka, musi być więc idealnie do niego dobrany. Zwróć uwagę na jego wielkość, pamiętając o miejscu na nogi. Jeżeli twój stolik jest za niski, to nic straconego. Możesz umieścić go obok biurka. Mebel ten jest niewielki i może zastąpić nieporęczną komodę.

·        Ułożenie szuflad – wielkość kontenerka to nie wszystko. Aby spełniał on swoją funkcję należycie, musi posiadać odpowiednią ilość szuflad. Przed zakupem szafki zastanów się, czego dokładnie potrzebujesz. 

·        Podstawa – na sprawne użytkowanie kontenerka wpłynie również to, na czym jest on postawiony. Na naszej stronie znajdziesz modele na nóżkach oraz kółkach. Pierwszy wariant nie jest tak mobilny, jednak gwarantuje dużą stabilność. Drugi natomiast jak łatwo przestawić w inne miejsce w pokoju albo całkowicie wynieść go do pomieszczenia obok, nie rysując przy tym podłogi.  

Kontenerki nie tylko do biura

Na pewno jako posiadacz nowoczesnego biura, pragniesz na swoim wyposażeniu mieć małe i funkcjonalne kontenerki, które ułatwią prace Tobie i Twoim podwładnym. Jednak wiemy, że prezentowane modele sprawdzają się również w domowym zaciszu. Ten mały mebel idealnie nada się do osobistej pracowni albo pokoju młodzieżowego, gdzie pozwoli zapanować nad chaosem.