• Kategorie
  • Szukaj
  • Wieszaki do przedpokoju

Do Twojego domu, mieszkania, a nawet do firmy polecamy dostępne w tej kategorii bardzo praktyczne, a zarazem ładnie wykonane wieszaki. Oczywiście ich obecność w danym wnętrzu sprawi, że goście, czy też domownicy, będą mogli swobodnie zawiesić swoją odzież wierzchnią. Chociaż mogłoby się wydawać, że współcześnie duże wieszaki stojące nie są już zbyt modne, to nic bardziej mylnego. Najważniejsze jest po prostu to, aby wybrać takie egzemplarze, które będą ładnie prezentować się w urządzanym wnętrzu. Dzięki wieszakom skutecznie zadbasz o porządek, stawiając przy okazji na mebel, który przyozdobi np. przedpokój. Poznaj wszystkie zalety proponowanych przez nas modeli.

Stojące i wiszące wieszaki

Zapewne zastanawiasz się nad tym, czy wybór wieszaka jest konieczny do Twojego przedpokoju. Gwarantujemy, że jak najbardziej tak! Trudno wyobrazić sobie drugi mebel, który zajmuje tak niewiele miejsca, a jednocześnie zapewnia fantastyczne właściwości użytkowe. Jeśli postawisz na niewielki wieszak dostosowany do powieszenia na ścianie, to sprawdzi się on oczywiście do zawieszenia odzieży wierzchniej. Jeśli zaś zdecydujesz się na bardzo klasyczny, stojący model, to w zależności od wariantu, będzie on mógł posłużyć także do przechowywania parasolek, a nawet butów! Wśród zalet tego rozwiązania należy wskazać również na to, że w momencie, gdy kurtka, lub płaszcz będą mokre od deszczu czy śniegu, to z całą pewnością o wiele szybciej wyschną. Wieszak może być umiejscowiony za drzwiami albo w niedalekiej odległości od nich. Oczywiście wybrany model może również znaleźć się w garderobie. W naszym sklepie możesz zakupić wieszaki w bardzo różnych kolorach. Proponujemy klasyczne, stalowe wersje, ale i czarne, drewniane, a nawet satynowe wieszaki. Ich duża różnorodność sprawia, że będą wspaniale pasować do przeróżnie urządzonych pomieszczeń. Podczas zakupów zwróć jednak uwagę nie tylko na estetykę danej wersji, ale i w przypadku egzemplarzy stojących — także na ich wysokość i na ilość miejsca do wieszania kurtek. Dzięki temu uda Ci się uniknąć sytuacji, w której jeden z domowników nie miałby gdzie pozostawić swojej odzieży.

Chociaż wiszące i stojące wieszaki mogą się wydawać całkowicie zbędnym dodatkiem, trudno odmówić im ogromnej funkcjonalności. Właśnie z tego powodu warto zadbać o to, aby w przedpokoju znalazło się miejsce na ich zaaranżowanie.