• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace Kontynentalne

 

Materace kontynentalnezapewniają bardzo wysoki poziom komfortu, głównie dzięki unikalnemu połączeniu dwóch rodzajów materacy: bonellowego oraz kieszeniowego. Modele tego rodzaju podzielono na 3 poziomy. Każdy z nich umieszczony został w osobnym pokrowcu, co gwarantuje jeszcze więcej praktycznych właściwości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Po pierwsze zapewniają wspaniałą podporę dla pleców, po drugie sprawiają, że jakość snu staje się zdecydowanie lepsza, a po trzecie posiadają właściwości antygrzybiczne oraz antyalergiczne. Warto także wspomnieć o tym, że każdy materac z funkcją bonellową oddaje taki sam opór, jaki ciężar otrzyma - doskonale sprawdzi się zatem w przypadku osób o znacznej wadze. Materace kontynentalnenajlepszej jakości dostępne są w renomowanych sklepach. Mają także odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich jakość oraz wykonanie z dbałością nawet o najdrobniejszy szczegół.

Materace kontynentalne – idealne dla par

Świetną alternatywą dla osób ceniących sobie wygodę na najwyższym poziomie są materace kontynentalne. Są polecane między innymi dla par, bowiem amortyzują ruchy drugiej osoby oraz dla użytkowników wyjątkowo ruchliwych podczas snu. 7 stref twardości sprawia, że każdy element ciała zyskuje doskonałą podporę dopasowaną do konkretnej masy, zatem ręka otrzyma mniejszy opór niż np. głowa, czy plecy. Takie idealne dopasowanie do ciała sprawia, że komfort wypoczynku znacząco się zwiększa. W asortymencie Wmrowisku.pl dostępne są najwyższej jakości materace kontynentalne, które sprawdzą się dla osób w różnym wieku, a także dla tych cierpiących na różnego rodzaju schorzenia. Zapewniają znakomitą podporę dla pleców i kończyn oraz długi i zdrowy sen, a do tego przejawiają właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Warto również wspomnieć, że wewnętrzna część materaca obudowana została pianką ComfortBase, która świetnie współgra z systemem sprężyn kieszeniowych. Całość tworzy najlepszej jakości materac.

Materace kontynentalne– wygoda przede wszystkim

 

Materace kontynentalnesą przeznaczone dla użytkowników o różnej wadze. Doskonale sprawdzają się też w przypadku użytkowników z różnymi schorzeniami układu kostnego. Ten typ materaca tworzy wspaniałą podporę dla pleców i sprawia, że jakość snu znacząco się polepsza. Ponadto bardzo dobrze odprowadza wilgoć, a także zapewnia najwyższy poziom cyrkulacji powietrza. Co za tym idzie, skóra nie poci się podczas snu, nie przegrzewa się i nie wydziela przykrego zapachu. Materace kontynentalne to rewolucyjne połączenie systemu bonellowego oraz kieszeniowego, który dzięki mocnej konstrukcji z powodzeniem posłuży przez długie lata. Wmrowisku.pl znajdziesz najciekawsze propozycje w najbardziej przystępnych cenach, dostarczane przez renomowanych dostawców.