• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dla dziecka - zdrowie i higiena

Nauka dbania o higienę jest podstawowym elementem opieki nad dzieckiem - wymaga skrupulatności i użycia odpowiednich środków oraz kosmetyków. W sekcji „Akcesoria dla dziecka – zdrowie i higiena” znajdziesz sprawdzone akcesoria i produkty do kąpieli. Jednak spośród wielu akcesoriów czasem niełatwo wybrać te odpowiednie. Jeśli więc chcesz sprawić, by Twój Maluch uśmiechał się podczas kąpieli – koniecznie przeczytaj nasz tekst.

Akcesoria dla dziecka – w czym kąpać dziecko?

Akcesoria do kąpieli będą znacznym ułatwieniem życia dla rodziców, szczególnie podczas kąpieli. To dzięki nim możesz ocenić temperaturę wody, a także sprawić, że Twoja pociecha będzie w wodzie bezpieczna. Prezentowane w tej kategorii produkty umożliwią zachowanie podstawowej higieny. Wygodnym akcesorium jest na pewno pianka do kąpieli, np. Tubi Pianka dostępna w naszym sklepie. Dzięki niej rodzic i dziecko będą czuć się znacznie pewniej — kolorowy dizajn oraz miła konsystencja sprawią, że kąpiel staje się dla dziecka przyjemnością, a nie koniecznością.

Warto wymienić także inne, liczne zalety tego produktu. Pianka Tubi w codziennej kąpieli nawilża skórę dziecka, ponieważ posiada działanie emoliencyjne. Dodatkowo zapewnia świetną zabawę i zdecydowanie przełamuje pierwsze lody. Taki kolorowy produkt z powodzeniem więc zapewni dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale może przyczynić się także do przełamania niechęci przed kąpielą. Takiej pianki, w różnych kolorach możesz również użyć do malowania po ciele dziecka, po wannie lub innych zmywalnych powierzchniach. Dzięki niej zamienisz przykry obowiązek w kreatywną i zwariowaną zabawę!

Akcesoria dla dziecka – zdrowie i higiena. Jak używać akcesoriów?

Jeśli jednak zastanawiasz się jak używać takiego akcesorium, jakim jest Pianka Tubi, nie martw się — nie jest to oczywiste dla każdego. Wystarczy jednak, że potrząśniesz pojemnikiem przez około minutę i wyciśniesz niewielką ilość pianki na dłoń, by stała się magia! Jak wspomniano — pianki możesz używać nie tylko do mycia, ale także do malowania po zmywalnych powierzchniach czy nawet po ciele. Poza malowaniem możesz również stworzyć piankowe rzeźby — zwarta konsystencja produktu znacznie to ułatwia. Ponadto pianka zmienia każdą kąpiel w niezapomnianą, kreatywną przygodę, rozbudzając wyobraźnię dziecka i wspomagając jego rozwój. Zamienia codzienną kąpiel w niecodzienną przygodę. A dodatkowo świetnie pachnie — w naszym sklepie możecie znaleźć pianki o bardzo przyjemnym zapachu i ciekawych rozwiązaniach kolorystycznych. Pianka będzie także doskonałym dodatkiem do uwielbianego Fluffy Slime. Jeśli więc szukasz ciekawej rozrywki dla dziecka, zamów Pianki Tubi w różnych kolorach i zbierz całą kolekcję kolorowych stworów. Sprawdź sam i przekonaj się, że Pianki Tubi w różnych kolorach są tym, czego potrzebujesz. Nie zawiedziesz się!