• Kategorie
  • Szukaj
  • Pozostałe meble do salonu

 

Odpowiednie wyposażenie salonu nada mu nowego klimatu i odmieni jego wygląd. Starannie dobrane dodatki, które znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Pozostałe meble do salonu”, sprawią, że przebywanie w pomieszczeniu stanie się przyjemniejsze, a goście będą zachwycać się nowymi akcesoriami. Na wmrowisku.pl znajdziesz piękne metalowe regały na książki, a nawet kwiatki i materiałowe gazetniki, aby na stole już zawsze gościł porządek. Polecamy ponadto szafki COMBI do nowoczesnego salonu.

Intesi Gazetnik Mess szary
Produkt niedostępny
Szafka ŚWINIA - drewno sklejka
Szafka ŚWINIA - drewno sklejka
Produkt niedostępny

Wyjątkowe meble i dodatki do Twojego mieszkania - na jakie aspekty zwrócić uwagę?

·  Aranżacja mieszkania – pamiętaj, że wszelkie dodatki, nowe regały czy szafki na drobiazgi muszą perfekcyjnie pasować do całego stylu domu. Zakup jednej niepasującej rzeczy, będzie zwracać na siebie uwagę i wprowadzać niepotrzebny chaos.

·  Wielkość pokoju – oczywiście nie wybierzesz wielkiej masywnej szafy do pokoju o małym metrażu. Zadbaj o to, aby dodatki powiększały optycznie niewielkie pomieszczenie, a w dużym domu zapełniały puste miejsca.

·  Przeznaczenie – każdy marzy o pięknie urządzonym mieszkaniu. Pamiętaj jednak, że liczy się też funkcjonalność danych przedmiotów. Ile ta piękna biała szafka pomieści rzeczy, które pragniesz mieć pod ręką, ale nie na wierzchu? Może za mało? Może lepiej wybrać większy model? Zastanów się i postaw na najkorzystniejsze rozwiązanie.

·  Wytrzymałość – zdaje się nam się, że z tych wszystkich cech, ta jest najważniejsza. Po co nam plastikowa figura, która mieni się na wszystkie strony, skoro zaraz może się rozpaść? Zainwestuj w dobrej jakości sprzęt oferowany przez naszą stronę, a zamówione akcesoria posłużą Ci przez długie lata.

Mała domowa biblioteczka idealna do sypialni 

Niezależnie od metrażu pomieszczenia, zawsze znajdzie się w nim miejsce na biblioteczkę. Dobrym rozwiązaniem w małych pokojach są wiszące półki, które nie zajmą dużo przestrzeni, ale sprawią, że zawsze będziesz mieć pod ręką ulubioną lekturę. Dzięki meblom wiszący maksymalnie wykorzystasz metraż, który masz do dyspozycji. W przypadku obszernego salonu czy sypialni możesz wybrać dwa duże regały tej samej wielkości lub trzy o różnej wysokości. Urozmaici to odrobinę aranżację pokoju i nie będziesz się martwić, że nie starczy Ci miejsca. Alternatywnym rozwiązaniem jest zamykany regał, pozwalający na przechowywanie dodatków, które niekoniecznie chcesz eksponować.

Najlepsze miejsce na ustawienie regału to…

W przypadku małych wiszących półek nie ma większego problemu, wystarczy wybrać ścianę, na której nie ma okien oraz obrazów. Nad ustawieniem większego regału należy zastanowić się nieco dłużej. Może będzie pasować on do gabinetu, gdzie jest cała wolna ściana i wypełnisz tę pustkę masą książek? A może w kuchni, tam każdy pasjonat gotowania ucieszy się, że nie musi gnać do salonu po przepiśnik. Dla książkoholików lubiących wpijać się w sensacje książkowe przed sen, taki mebel idealnie nada się do sypialni.