• Kategorie
  • Szukaj
  • Regał biurowe

 

Jeśli masz duże biuro i potrzebujesz więcej miejsca na swoje nowe segregatory,  zwróć uwagę na funkcjonalne regały do pracowni. Na naszej stronie znajdziesz wysokie, szerokie i pojemne meble, które pomogą Ci w uporządkowaniu Twoich rzeczy. Materiały, z jakich są wykonane, sprawią, że na pewno wybierzesz model pasujący stylem do konkretnego wnętrza.

Pojemna i funkcjonalna biblioteczka w pracowni 

Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużym, czy małym metrażem biura, zawsze znajdzie się przestrzeń na niewielki regał mieszczący wiele książek. Przy odpowiednim ustawieniu mebli, a czasem nawet poprzez małe przearanżowanie pracowni, przygotujesz miejsce na dodatkowe papiery. Na naszej stronie oferujemy również meble dla osób poszukujących wysokich i szerokich półek, których nie może zabraknąć w Twojej firmie. Obszerne regały będą prezentować się efektownie i pomieszczą ogrom encyklopedii. Zamiast kupować jeden duży mebel, proponujemy Ci kilka mniejszych, o różnych wysokościach, co nada Twojemu wnętrzu nowego klimatu. Zaplanowany chaos sprawi, że wnętrze będzie wyglądać elegancko i wbrew pozorom bardzo estetycznie.

Trochę zamieszania – regał na książki może być zamykany

Regał na książki z dodatkowymi drzwiczkami idealnie sprawdzi się wtedy, gdy chcesz przechowywać w meblu wiele przedmiotów. Nawet jeżeli do szafek wkradnie się odrobina bałaganu, szybko zniknie za drzwiczkami. Na naszej stronie znajdziesz regał na książki w pełni zamknięty, z otwartymi półkami oraz w wersji pół na pół. Zamykany regał na książki z dodatkowymi półkami jest lepszym rozwiązaniem, jeśli planujesz umieścić w nim przedmioty, które niekoniecznie chcesz eksponować.

Odpowiednie miejsce na regał to połowa sukcesu

W dzisiejszych czasach regały dają szerokie pole do manewru, jeśli chodzi o aranżację pomieszczania. Wiele zależy od ich kształtu oraz formy. Możesz wybrać regał ścienny, który pomoże Ci w zagospodarowaniu miejsca. Stojący mebel będzie prezentował się równie okazale, więc wybór nie jest łatwy.

Podstawowym kryterium podczas wyboru regałów jest jego wymiar. Zwróć uwagę nie tylko na jego wysokość i szerokość – co może wydawać Ci się najważniejszym aspektem – lecz także na głębokość mebla. Jeśli ten ostatni wymiar dopasujesz w nieodpowiedni sposób, biuro może wyglądać nieestetycznie. Do pracowni w stylu klasycznym bardzo dobrze będzie pasował między innymi regał wykonany z drewna. Książki różnych odcieniach położone na półkach perfekcyjnie wkomponują się w ten materiał. W przypadku aranżacji w stylu nowoczesnym zyskujesz więcej możliwości. Ważne, aby design regału łączył się z pozostałymi dodatkami. Ustawienie go w odpowiednim miejscu doda pomieszczeniu eleganckiego charakteru. Poza tym pozwoli na wygodne przechowywanie w nim segregatorów oraz niezbędnych dokumentów.