• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Forte

Dekoracyjne serce każdego domu. Meble, bo o nich mowa, są kluczowym elementem wystroju większości wnętrz. Nadają pomieszczeniom konkretnego stylu, który pozwala odpowiednio się zrelaksować. Dzięki produktom sygnowanym logiem Fabryki Mebli Forte nie tylko komfortowo wypoczniesz, ale też zabłyśniesz przed znajomymi ze względu na dobry gust. Oferujemy kompletne zestawy np. SAPPORO, OLIVIA i TIZIANO, na które składają się m.in. komody, łóżka, regały i szafki. Bez problemu znajdziesz też pojedyncze produkty np. efektowny stolik kawowy lub półki, które idealnie uzupełnią aktualny wystrój wnętrz w Twoim domu. Do wyboru są setki produktów Forte.

Meble do każdego pokoju

Salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy - oferujemy meble Forte stworzone z myślą o większości domowych pomieszczeń. Możesz zdecydować się na bardziej rozbudowane systemy liczące kilkanaście elementów jak np. seria ARKINA lub postawić na skandynawski minimalizm linii Forte ATTRUS. Oferujemy meble dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, pasujące zarówno do jasnych pomieszczeń, jak i pokojów o ciemniejszych barwach. Subtelną grą kontrastów podkreślisz własne upodobania oraz zaprezentujesz swoją wizję na unikatową dekorację wnętrz. Nasza gazetka składa się w sumie z kilkuset propozycji. Znajdziesz w niej meble Forte zaprojektowanie nie tylko dla dorosłych, ale także młodzieży, jak np. seria HEY HEY. Dla najmłodszych mamy dodatkowo ofertę atrakcyjnych naklejek na szafę lub komodę. 

Oszczędzaj, kupując meble na lata

Meble Forte mają wiele zalet. Gdy już nacieszysz się efektownym wyglądem produktów, szybko docenisz kolejne korzyści płynące z zakupu. Wystarczy wskazać chociażby na solidną konstrukcję serii CHICORY czy też JAKOBINA. Forte meble przez lata zachowują atrakcyjny design, a łączenia poszczególnych elementów pozostają bardzo stabilne, nawet gdy są intensywnie użytkowane. Poza tym produkty można ze sobą zestawiać na różne sposoby. Liczba konfiguracji pozostaje ograniczona właściwie jedynie przez wyobraźnię. Już sama zmiana ustawienia mebli z linii WINNIE pomoże odświeżyć design np. salonu, pozwalając zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na remont. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych cenowo produktów, pochodzących od Fabryki Mebli Forte. Już dziś zadbaj o komfort przebywania we własnym domu lub mieszkaniu.