• Kategorie
  • Szukaj
  • Stołki kuchenne i taborety

Szukając rozwiązań na oszczędność przestrzeni, sięgamy po przeróżne opcje. Taborety kuchenne to meble, które bardzo łatwo przechowywać. Nie zajmują zbyt wiele wolnej przestrzeni i jednocześnie doskonale spełniają funkcję wygodnego siedzenia. Ze względu na swoje praktyczne zastosowanie pasują do każdego pomieszczenia. Sprawdzą się nawet w korytarzu, szczególnie dla osób starszych, które potrzebują usiąść, żeby wygodnie założyć buty. Taboret kuchenny to mebel, na którym możesz usiąść, by zjeść posiłek przy stole, odstawić daną rzecz, jeśli zajmuje Ci ręce czy wykorzystać jako podnóżek podczas siedzenia na sofie. Dzięki ich bezproblemowej możliwości przenoszenia możesz usiąść na taborecie podczas krojenia warzyw przy blacie, a potem schować go pod stołem. Szeroki zakres zastosowań, a także ich elegancki wygląd sprawia, że jest to mebel, który musi pojawić się w Twoim domu!

Intesi Stołek Selma żółty
Intesi Stołek Selma żółty
Produkt niedostępny

Taboret a wystrój kuchni - jaki wybrać?

Podczas wyboru konkretnego rodzaju mebli warto utrzymać daną przestrzeń w odpowiedniej stylistyce. Tworzenie spójnych kompozycji daje najlepszy efekt, dlatego warto dobierać dane meble pod względem kolorystycznym, ale również estetycznym. W katalogu naszego sklepu proponujemy różne rodzaje stołków. Znajdziesz tu między innymi taborety plastikowe, tapicerowane, stołki drewniane czy taborety metalowe. Stołki do kuchni są takim rodzajem mebla, że możesz je dobierać bez problemu do stworzonej już kompozycji. Intesi Stołek Pemba Intesi jest doskonałym wyborem do wnętrz minimalistycznych, takich jak lodge. Intesi Stołek Soya różowy, obity piękną tapicerką, rewelacyjnie sprawdzi się w stylu glamour, zachwycając swoim projektem i kolorystyką. Do wnętrz nowoczesnych polecamy modele cechujące się minimalizmem formy, ale jednocześnie jej ciekawym wyrazem, jak MODESTO stołek, taboret TAMBURO biały - polipropylen. Nie brakuje również rozwiązań do wnętrz klasycznych. Taboret drewniany Intesi Stołek Homel beżowy będzie idealnym wyborem do pomieszczeń stawiających na ciepłe, drewniane wykończenia.

Co sprawia, że stołki kuchenne są takie wygodne?

Jakość wykonania, na którą stawiamy w naszym sklepie, ma bezpośredni wpływ na wygodę proponowanych stołków kuchennych. Zostały wyprodukowane z dobrej klasy materiałów, wyróżniających się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, a także pięknym wyglądem i wygodą siedzenia. Jak już wspomnieliśmy, taborety to przede wszystkim ułatwienie funkcjonowania w kuchni bez konieczności organizowania dedykowanej przestrzeni dla tego mebla. Bez problemu można go schować do szafy, wsunąć pod stół, czy ustawić pod parapetem, aby w czasie nieużytkowania nie zajmował cennego miejsca. Taborety kuchenne metalowe oraz taborety plastikowe cechują się bardzo dużą wytrzymałością i niebanalnym wyglądem. Z tego powodu stanowią nie tylko funkcjonalny dodatek do domu, ale również świetnie się prezentują. Ponadto pozwalają oszczędzić zmęczone nogi podczas gotowania. Wystarczy, że postawisz sobie taboret pod blat kuchenny i na nim usiądziesz! Zwiększa to wygodę gotowania w Twoim domu. Warto pamiętać, że taboret do kuchni np. biały lub metalowy to zawsze dodatkowe miejsce, na którym możesz posadzić swojego gościa. Można wykorzystać go także, chcąc dostać się do wysoko zawieszonej półki czy jednej z szuflad w dużej szafie. Taboret to mebel nie tylko do kuchni!