• Kategorie
  • Szukaj
  • Kolekcje mebli biurowych

 

Dobór adekwatnych mebli, kolorów, materiałów, a także praktyczna organizacja przestrzeni - te wszystkie aspekty należy wziąć pod uwagę podczas projektowania nie tylko stylowego, lecz także funkcjonalnego biura. Prawidłowo wyposażona pracownia powinna być ergonomiczna i wygodna. Gwarantujemy Ci, że odpowiednia aranżacja i wyposażenie pozytywnie wpłynie na kreatywność, zaangażowanie i wydajność pracowników.

Jak urządzić biuro, aby było funkcjonalne i klimatyczne?

Zastanawiasz się zatem, jak urządzić biuro, mając na uwadze obowiązujące nowości, specyfikę swojej firmy, charakter branży, a także potrzeby osób u Ciebie pracujących? Inaczej aranżuje się biura w wielkiej, prężnie rozwijającej się korporacji, a inaczej w niewielkiej firmie, z małą dynamiką wzrostu. Jak się zapewne domyślasz, inaczej należy urządzić biuro rachunkowe, a inaczej agencję reklamową. Odmienny wystrój sprawdzi się w firmie prawniczej, a jeszcze inny w informatycznej. Bez względu na charakter działalności Twojego przedsiębiorstwa, polecamy Ci dostępne w naszej ofercie propozycje mebli OdNowa. 

Długie godziny przy biurku nie muszą być męczące

W pracy spędzasz wiele godzin, dlatego wygoda to podstawa. Warto zainwestować w dobrej jakości biurko oraz krzesło oraz inne elementy wyposażenia. W pracowni powinna znaleźć się również między innymi odpowiednia liczba pojemnych szaf. Nie tylko one ułatwią pracę, gdy wszystko będzie pod ręką, lecz także usprawnią porządkowanie dokumentów. Szafy na naszej stronie zaprojektowane są tak, aby pomieściły segregatory. Dzięki nim bez trudu znajdziesz dane pracownika czy klienta. Teraz papiery, które znajdowały się na biurku i przeszkadzały w codziennej pracy, można ukryć za drzwiczkami szafy. 

Tymczasowe, a może na stałe urządzone biuro?

W dzisiejszych czasach, warto aranżować wnętrze tak, aby było wielofunkcyjne. Postaw na rozwiązania, które bardzo łatwo, a także szybko pozwolą Ci na przemeblowanie przestrzeni w firmie, aby odpowiadała potrzebom chwili.

Pomagają w tym meble wyposażone w kółka, dzięki którym łatwo i szybko jesteś w stanie zmienić ich miejsce. Możesz stworzyć konstrukcję wspierającą pracę indywidualną lub zespołową, ułatwiają wymianę informacji i swobodny kontakt pomiędzy pracownikami. Wszystko to zależy od potrzeb Twoich i podwładnych.

Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu i mebli biurowych OdNowa znajdziesz odpowiednie kształty, a także kolory poszczególnych propozycji. Możesz nie tylko wybrać cały nowy zestaw mebli, lecz także dopasować barwy do zakupionych już wcześniej sprzętów. Ponadczasowy design, a ponadto wytrzymałe i solidne wyposażenie to coś, co gwarantujemy Ci na długie lata. Meble OdNowa będą znakomicie prezentować się zarówno w biurowcu, jak i rodzinnym domu, jeśli tylko tego zapragniesz. Nasza firma oferuje 10- letnią gwarancję, więc przez długi czas nie musisz się martwić o wystrój swojego biura.