• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace Bonellowe

 

Do zapewnienia odpowiedniej podpory dla pleców, a co za tym idzie, najlepszej jakości snu, potrzebny jest dobrej jakości materac. Nowoczesne modele pomagają nawet leczyć niektóre ze schorzeń, poprawiają krążenie, a także doskonale sprawdzają się w przypadku alergików lub osób z problemami skórnymi. Materace bonellowecharakteryzują się sprężystością progresywną. Co to oznacza w praktyce? Sprężyny, które znajdują się w ich wnętrzu, odpowiadają niewielkim oporem na nieduży ciężar, natomiast większym oporem na większą masę. W konsekwencji mogą być używane przez osoby o różnej wadze, a nawet użytkowników o znacznej masie ciała. Świetnie przystosowują się do kształtów ciała i stanowią wspaniałą podporę dla całych pleców i wszystkich kończyn. Nowoczesne materace bonellowemają kilka warstw, gwarantujących różne funkcje. Zatem poza wygodnym w praniu pokrowcem, w modelach tych znajduje się warstwa piankowa, która oddziela sprężyny od ciała, a także wytrzymały kokos lateksowy, pomagający odprowadzać wilgoć oraz przejawiający właściwości antyalergiczne.

Materace bonellowedla wymagających użytkowników

Materace bonellowesą niezwykle popularne zwłaszcza wśród użytkowników, którym zależy na znakomitym podparciu pleców. Świetne nadają się dla osób o różnej wadze, dlatego często wykorzystywane są w pensjonatach. Najlepsze jakościowo modele mają dodatkowo odpowiednio grubą warstwę pianki, która chroni plecy i sprawia, że ciało lepiej wypoczywa. W asortymencie sklepu online Wmrowisku.pl dostępne są bardzo dobre jakościowo modele. Materace bonellowegwarantują wspaniałe podparcie dla pleców, a kilka różnych warstw zapewni użytkownikowi wysoki komfort spania. Odpowiednio dobrany model materaca sprawia, że jakość snu znacząco się poprawia, a plecy są odpowiednio zabezpieczone. Materace z rewolucyjną formułą bonell podzielone są na 7 stref twardości, co pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie materaca do indywidualnych potrzeb klienta. Warto także wspomnieć, że każdy materac bonellowy dostępny w ofercie Wmrowisku.pl posiada właściwości antyalergiczne.

Materace bonellowe – komfort na najwyższym poziomie

 

Materace bonellowe zapewniają najwyższy komfort użytkowania i stanowią doskonały wybór dla osób w różnym wieku. W asortymencie sklepu online Wmrowisku.pl dostępne są ciekawe propozycje odznaczające się dobrą jakością wykonania oraz świetnymi właściwościami. Każdy materac ma w zestawie pokrowiec antyalergiczny, który można wygodnie zdejmować i prać w pralce automatycznej. Materac jest odporny na odkształcenia, a 7 stref twardości pozwala na dostosowanie się podłoża do potrzeb użytkownika.