• Kategorie
  • Szukaj
  • Pozostałe meble do pracowni

Pozostałe meble do pracowni - czego jeszcze potrzebujesz w firmie?

Nieodłącznym elementem w każdej pracowni jest składany stelaż. Na naszej stronie znajdziesz najsolidniejszy metalowy model z regulowanymi stopkami. Tworzą go dwie nogi i mechanizm składający, co więcej można go sztaplować, co ucieszy każdą osobę próbującą zaoszczędzić trochę miejsca w biurze. Zamawiając na naszej stronie, będziesz mógł/mogła samodzielnie złożyć taki stelaż, ponieważ dostarczymy Ci dokładną instrukcję obsługi. Co więcej, dostępne są modele w dwóch rozmiarach – 480 mm oraz 590 mm. Oferujemy również długą gwarancję na zakupione meble, więc już teraz wybierz coś dla siebie – na pewno nie pożałujesz.

Stelaż chromowany – co to znaczy?

Metaliczne powierzchnie bardzo często kojarzone są ze stylem industrialnym, jednak wprowadzenie niewielkich chromowanych lub metalowych mebli może ożywić każdą aranżację wnętrza. Takie dodatki są bardzo odporne na uszkodzenia i możesz je dopasować nawet do stylu vintage.

Chromowany stelaż jest trwały, stylowy i idealnie podkreśli klimat Twojej pracowni. Błyszczące i eleganckie srebro będzie prezentować się ekskluzywnie i schludnie, nawet pod stertą papierów. Nie każdego pracownika może zachwycić surowy i ekscytujący wygląd, ale nie obawiaj się eksperymentować z chromowanymi powierzchniami. Takie dodatki na pewno rozświetlą pomieszczenie, odbijając światło dzienne od metalowych dodatków. Dobrze dobrane zapewnią niebywały efekt, który zapadnie w pamięci każdego gościa. 

Na naszej stronie oferujemy chromowane stelaże, czyli zazwyczaj metalowe elementy stanowiące część podstawowej struktury mebli. Stają się one coraz bardziej popularne i liczymy na to, że przypadną Ci do gustu. Wprowadzają odważny charakter i nieco elegancji do nowoczesnych przestrzeni. Powierzchnie chromowane mogą mieć różne wykończenia i na naszej stronie znajdziesz zarówno wersje błyszczące, jak i ciemne oraz matowe.

Zaplanowany chaos, czyli jak urządzić pracownię

Aby chromowane meble wyglądały oryginalnie, trzeba zastanowić się, gdzie powinny stać i z jakimi kolorami warto je łączyć. Duży ciemny pokój z metalowymi dodatkami zostanie ożywiony, a każdy zapragnie w nim pracować. Lecz co za dużo, to niezdrowo, zatem pamiętaj, aby nie przesadzić. Ogólna zasada mieszania akcesoriów polega na łączeniu metalu z zimnymi kolorami, takimi jak zielony czy niebieski. 

Parując różne tekstury, warto zestawić obok siebie przedmioty, które najbardziej lubimy, tak by poprawiały nam humor. Kontrolowany nieporządek doda pomieszczeniu lekkości i stworzy miłą, przyjemną atmosferę.

 

Aby dobranie stelażu metalowego nie wydawało się przypadkowe, warto zostawić parę takich faktur oraz kolorów. Podczas aranżacji wnętrza pełnego pięknych i ekstrawaganckich dodatków ważne są proporcję. Zdecyduj się na jedną dominującą barwę, która pozwoli wyeksponować pozostałe elementy wystroju.