• Kategorie
  • Szukaj
  • Doniczki i pojemniki ogrodowe

Oryginalnie zaaranżowany ogród wymaga odpowiedniej oprawy w postaci ciekawej i zadbanej roślinności. Aby wyeksponować poszczególne drzewka czy kwiaty, wybierz doniczki i pojemniki ogrodowe, które pozwolą Ci wydobyć piękno płynące z ich natury. Bardzo wiele w tym przypadku zależy od stylu, w jakim zaprojektowano ogród. Jeśli stawiasz na minimalizm i elegancję, zamów ciężkie, klasyczne donice. Osobom ceniącym sobie nowoczesność spodobają się natomiast podświetlane doniczki, które dodatkową dodadzą ogrodowi nutkę tajemniczości. Na rynku nie brakuje bardzo ciekawych propozycji - dostępne są zarówno doniczki bardzo wysokie, jak i zupełnie niskie. Warto zdecydować się na jeden model w danym miejscu np. na tarasie i od razu zakupić kilka doniczek, aby zachować pełną spójność aranżacji.

Doniczki i pojemniki ogrodowew ciekawym wydaniu

Doniczki i pojemniki ogrodowe to już nie tylko przedmioty do sadzenia roślin, lecz także element ozdobny ogrodu. W związku z tym tak ważny jest ich wygląd oraz odpowiednie dopasowanie do otoczenia. Warto ponadto wspomnieć o trwałości tego typu elementów. Materiał, z jakiego zostały wykonane, musi być odporny na mróz, słońce, deszcz i wiatr, a ponadto odpowiednio ciężki, aby nie przewrócić się nawet przy dużej wichurze. Wielkość pojemnika to kolejny czynnik, na który należy zwrócić uwagę, Najlepiej, aby zostawiał on pewną ilość miejsca, tak aby roślina mogła swobodnie się rozwijać. Wiele ciekawych propozycji, od wiszących mniejszych doniczek w ciekawej formie, po te dużej stojące, a nawet nowoczesne podświetlane, znajdziesz w asortymencie sklepu online Wmrowisku.pl. Doniczki i pojemniki ogrodowez naszej oferty są trwałe, solidne i bardzo uniwersalne, dlatego z pewnością wybierzesz model dopasowany do stylu swojego ogrodu. Mnogość kształtów i wielkości pozwoli Ci bez trudu zamówić doniczkę idealną dla swojej rośliny. Dostępne modele sprawdzą się w przypadku mniejszych kwiatów, a także drzewek ozdobnych i krzewów. Ponadto, dzięki podświetleniu staną się piękną ozdobą również wieczorem. Wspaniale będą się też prezentować na balkonie czy na tarasie w bloku mieszkalnym.

Doniczki i pojemniki ogrodowe– dopasowane do otoczenia

 

Marzy Ci się wspaniały, efektowny ogród, którego pozazdroszczą Ci wszyscy sąsiedzi? Doniczki i pojemniki ogrodowe, które dostępne są w bogatym asortymencie Wmrowisku.pl, świetnie sprawdzą się w tej roli. Są bardzo praktyczne, a ich czyszczenie nie sprawi Ci większej trudności, natomiast ich wygląd po prostu zachwyca. Absolutną nowością są doniczki z podświetleniem, które mają wbudowane światła ledowe w różnych kolorach. W dzień zachwycają kształtem, natomiast w nocy urozmaicają przestrzeń różnokolorowymi światłami. Warto wspomnieć o tym, że ledy wolno się zużywają, dlatego mogą świecić bez przerwy przez cały rok. Doniczki i pojemniki ogrodoweto świetny pomysł, aby urozmaicić ogród, nadać mu charakteru, a do tego w sprytny sposób oświetlić wybrane miejsca. Z powodu różnej barwy światła, nie przyciągają uciążliwych owadów, zatem będą znakomite jako źródło światła w sąsiedztwie mebli wypoczynkowych.