• Kategorie
  • Szukaj
  • Materace PLUS

 

Materac w sypialni ma za zadanie przede wszystkim gwarantować odpowiedni wypoczynek. Jego główny cel stanowi zapewnienie plecom właściwego podparcia, tak aby wszystkie kończyny mogły uzyskać prawidłowe położenie i regenerację podczas snu. Dobór optymalnego modelu jest zatem niezwykle ważny. Materace Plusodznaczają się swoją wyjątkową budową. Zostały bowiem podzielone na kilka stref twardości, które dostosowują się do poszczególnych partii w ciele człowieka. Materac reaguje na nacisk ciała i dopasowuje do niego odpowiednią twardość. W tym konkretnym modelu zastosowane zostały osobne kieszenie, które dzielą materac na strefy. Jedna z nich to warstwa lateksu kokosowego, druga to ComfortBase. W połączeniu ze sprężynami kieszeniowymi tworzą one materac o bardzo dobrych właściwościach ortopedycznych, sprawdzający się nie tylko w przypadku osób ceniących sobie najwyższy komfort podczas snu, lecz także takich, które cierpią na różne schorzenie kręgosłupa. Modele te stanowią bowiem znakomitą podporę dla pleców oraz kończyn.

Materace Pluso wyjątkowych właściwościach

Ten model materaca sprawdza się w wielu sypialniach. Klasyfikowany jako średnio-twardy polecany jest dla osób o standardowej masie ciała. Będzie dobrym rozwiązaniem w przypadku par, gdyż amortyzuje wszelkie drgania, co zapewnia wygodę snu każdej ze stron. Materace Pluswyposażono także w dodatkowe funkcje, takie jak antyalergiczna powłoka, która zapobiega powstawaniu szkodliwych drobnoustrojów oraz alergenów. Do tego zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i wspaniale wchłania wilgoć. Taki materac to świetny wybór również dla osób, które cierpią na bóle kręgosłupa lub mają problemy ze stawami. Materace Plusodznaczają się właściwościami ortopedycznymi i są polecane przez fizjoterapeutów. Te znakomite pod względem właściwości i wykonania materace znajdziesz w bogatym asortymencie sklepu online Wmrowisku.pl. Stawiamy na produkty premium - z pewnością zadowolą one nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość jest dla nich najważniejsza, dzięki temu klienci zyskują pewność, że będą mogli cieszyć się materacem przez bardzo długi czas. W ofercie Wmrowisku.pl znajdziesz ponadto świetne łóżka, które współgrać będą z każdym z materacy.

Materac Plusdla wymagających

Materace Pluswybierają użytkownicy, którym zależy na najlepszego jakości snu. Ten polecany przez ortopedów produkt stanowi znakomitą podporę dla całych pleców, sprawia, że każdy fragment ciała zyskuje idealne ułożenie. A to wszystko dzięki podziałowi na 7 stref twardości - każda z nich dostosowuje się do różnych części ciała. Jedna wspomaga relaks pleców, inna głowy, a jeszcze inna rąk i nóg. Materace Plusod renomowanych producentów znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Wmrowisku.pl. Bez trudu dopasujesz materac do swojej sypialni, dzięki czemu zyskasz najwyższą jakość snu.