O Firmie:

ENTELO to polska firma, zajmująca się tworzeniem prozdrowotnych stanowisk pracy dla uczniów. To producent Dobrego Krzesła, które zostało docenione przez czołowe polskie instytuty medyczne, jako produkt niwelujący powstawanie wad postawy i schorzeń kręgosłupa.

O Produkcie:

Fotele do biurka Entelo to krzesła obrotowe przeznaczone do każdego rodzaju stanowisk pracy: w domu, w biurze. Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie w połączeniu z ergonomicznym kształtem krzesła zapewniają komfort każdemu użytkownikowi. Atrakcyjna forma, a zarazem wyjątkowa elegancja sprawiają, że krzesła Deco doskonale prezentują się w każdego rodzaju wnętrzach: biurach, gabinetach, salach konferencyjnych. Tagi: krzesło obrotowe, krzesła obrotowe, krzesło biurowe, krzesła biurowe, krzesło obrotowe biurowe, krzesło dziecięce, krzesła dziecięce, krzesło dla dziecka, krzesło do biurka, krzesła ergonomiczne, krzesło ergonomiczne.

Parametry produktu:

  • krzesło posiada Świadectwo z Badań nr 22b/14/S wykonane przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Wydział Technologii Drewna, Katedra Meblarstwa
  • produkt zaprojektowany i produkowany w Polsce

kliknij na zdjęcie i zobacz więcej krzeseł ENTELO:Wybrane krzesła oraz fotele biurowe i młodzieżowe Entelo można zobaczyć w Warszawie na naszej ekspozycji - ul. Żuławskiego 4/6 Warszawa Mokotów / tel 511 390 100Ideą projektu Dobre Krzesło była ochrona zdrowia poprzez kształtowanie właściwej postawy zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Dobre Krzesła ergonomiczne to linia produktów profilaktycznych, będących synonimem doskonałych rozwiązań technicznych, ergonomicznych i nowoczesnego designu, skierowanych do placówek oświatowych, w szczególności szkół i przedszkoli. Ergonomiczne krzesło to także idealny produkt pozwalający na stworzenie optymalnego środowiska pracy i wypoczynku w zaciszu domowym.

Dobre Krzesła zostały opracowane przy udziale naukowców wielu dziedzin (m.in.: ortopedii, ergonomii, fizjoterapii, biomechaniki, modelowania 3D), będąc odpowiedzią na problemy kręgosłupa oraz pleców , stanowiąc środek prewencyjny w zakresie sprawności fizycznej.

Krzesła ergonomiczne poprzez wyprofilowanie lordozy lędźwiowej wymuszają obciążenie guzów kulszowych, stymulują prawidłową pozycję miednicy, która jest podstawą właściwego ustawienia górnych segmentów kręgosłupa. W opinii terapeutów i specjalistów z dziedziny rehabilitacji ruchowej Dobre Krzesła poprzez innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwalają samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

Nowatorski charakter wyrobu, udokumentowany certyfikatami i atestami potwierdzającymi unikalne właściwości dobrego krzesła powoduje, że w zakresie profilaktyki wad postawy u dzieci i mło- dzieży, ergonomiczne krzesło Entelo stanowi optymalne rozwiązanie, wyprzedzając światowe trendy.

 
Wysyłka mebli do wszystkich miejscowości w Polsce