Firma Fun Desk powstała z myślą o dzieciach. Wszystkie produkty są zaprojektowane tak, aby w naturalny sposób rozciągnąć kręgosłup d ziecka i zapobiec zmęczeniu mięśni i narządów wewnętrznych. Wszystkie biurka, krzesła i akcesoria są specjalnie skonstruowane dla dzieci - krzesełko i biurko mają pasowac jak buty! Nasze rosnące kresełko i biurko pomogą dziecku siedzieć i stać w ergonomicznej pozycju w okresie szkoły podstawowej.W naszej ofercie proponujemy Państwu produkty wysokiej jakości, przystosowane do kręgosłupa i wzrostu dziecka, przyjazdne dla środowiska:

  • Zestawy regulowane biurko + krzesło

Dla zdrowego rośnięcia Twojego dziecka bardzo ważna jest poprawna postawa przy siedzeniu w ciągu całego czasu rośnięcia. Zestawy biurek i krzeseł zaprojektowane dla zabezpieczenia przyjaznego i komfortowego środowiska nauki. Biurka i krzesełka posiadają regulacje wysokości i można je lekko dopasować do pożądanej wysokości. Blat można swobodnie pochylić dla pisania, czytania i malowania. Szuflada z przedziałami oferuje dużo miejsca na przybory i książki.

  • Biurka

Ergonomiczne biurka FunDesk o zwiększonej powierzchni roboczej stworzone z myślą o zapewnieniu bardziej przyjaznych i komfortowych warunków do nauki. Dzięki uchwytowi korbowemu wysokość biurka może być regulowana w sposób ciągły w zależności od wzrostu dziecka. Blat można pochylić bez żadnego wysiłku i wykorzystywać do malowania, pisania i czytania. Szuflada znajdująca się pod blatem ma dużo miejsca na książki i przybory piśmiennicze. Stopki z rolkami zaprojektowane z myślą o drewniane podłogi i ułatwiają przemieszczenie biurka.

 
  • Krzesła ergonomiczne

Cechy: Kompatybilne ze wszystkimi seriami; Skrzydlate oparcie składa się z dwóch elastycznych podkładek zaprojektowanych zgodnie z budową kręgosłupa; Otwory wentylacyjne ulepszają cyrkulację powietrza; Pneumatyczna sprężyna zapewnia bez wysiłkową regulację wysokości; Przystawki umożliwiają unieruchomienie krzesła gdy dziecko na nim siedzi, ale krzesło można łatwo przemieścić kiedy nikt na nim nie siedzi  • Akcesoria do biurek

W ofercie posiadamy szereg przydatnych akcesotiów do biurek np. koszyczki, podstawki do książek, pojemniki na dokumenty, lapmy biurkowe, uchwyty na tablety.


KLIKNIJ poniższe zdjęcie i zobacz całą ofertę PRODUKTÓW PRODUCENTA FUN DESK


Wybrane produkty firmy Fun Desk można zakupić w salonie meblowym przy ulicy ŻUŁAWSKIEGO 4/6 Warszawa Mokotów
(o szczegóły pytaj sprzedawce)