materac hevea -  najlepsze materace
Przy zakupie każdego materaca i toppera do sypialni z kolekcji HEVEA otrzymają Państwo prezent w postaci wałka rehabilitacyjnego o nazwie WAŁEK HEVEA DECO. Zapraszamy do naszego Salonu Meblowego w Mrowisku przy ul. Żuławskiego Warszawa Mokotów a pomożemy w doborze odpowiedniego materaca tak aby każdego ranka wstawali Państwo wypoczęci i pełni energii na cały dzień. Przed zakupem prosimy skontaktować się z naszym doradcą pod nr. 511390100 lub 225047050, który dobierze materac spełniający najśmielsze oczekiwania każdego klienta.

zadzwońPromocja WAŁKUJEMY NA WIOSNĘ obowiązuje od 01.03.2016 do 30.04.2016 lub do wyczerpania zapasów !!!

REGULAMIN PROMOCJI:

1. Przy zakupie każdego materaca i toppera do sypialni z kolekcji HEVEA klient otrzymuje prezent w postaci wałka rehabilitacyjnego
o nazwie WAŁEK HEVEA DECO - 1 szt.

Opis prezentu:

Wałek rehabilitacyjny w rozmiarze 50/15 cm, wypełniony antyalergicznym granulowanym lateksem, posiada zdejmowany pokrowiec 100% poliester. Można prać w temp. do 60 st. C. Waga około 0,8 kg. Poduszka wałek HEVEA DECO to produkt o właściwościach medycznych, który można stosować zarówno podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych, jak i do unoszenia lub podpierania kończyn. Może być stosowany również jako podparcie pod głowę lub odcinek szyjny kręgosłupa. Stosowany profilaktycznie zapobiega bólom szyi, poprzez dobre podtrzymanie kręgów szyjnych.


2. Promocją nie są objęte materace z kolekcji dziecięcych i niemowlęcych oraz pozostałe materace, w tym niestandardowe wykonywane na zamówienie.
3. Promocja rozpoczyna się w dniu 1 marca 2016 i trwa do 30 kwietnia 2016 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.
4. Wartość detaliczna prezentu to 59 pln.
5. Klient otrzymuje prezent razem z zakupionym materacem lub nie później niż w ciągu kolejnych 14 dni.
6. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta - klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
7. Promocja WAŁKUJEMY NA WIOSNĘ nie łaczy się z innymi akcjami promocyjnymi.


Zobacz materace Hevea: KLIKNIJ TUTAJ