• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawa w dom

Zabawa w dom jest naturalną skłonnością dzieci, wynikającą z chęci naśladowania swoich rodziców. Maluch chętnie odtwarza historie rodzinne, ucząc się przy okazji zasad panujących w domu. W naszym sklepie znajdziesz bezpieczne sprzęty i akcesoria, umożliwiające dzieciom prowadzenie rozwijającej zabawy w dom.

Brak produktów do wyświetlenia

Czego uczy zabawa w dom?

Zabawa w dom jest dla dziecka bardzo wartościowa, ponieważ zdobywa ono wiele cennych umiejętności. Twoja pociecha, dzięki takiej zabawie, ma okazję poznać obowiązki domowe, które wykonywane są przez rodziców lub starsze rodzeństwo. Dziecko uczy się sprzątać, gotować, a do tego świetnie się bawi. Zabawa w dom to także możliwość rozładowania stresu oraz zapanowania nad emocjami. Dziecko rozwija swoje umiejętności manuale, rozbudza kreatywność oraz empatię. Co więcej, taka zabawa ma pozytywny wpływ na zapamiętywanie u dzieci oraz ich spostrzegawczość.

Jakie powinny być akcesoria do zabawy w dom?

Narzędzia, meble i akcesoria potrzebne do zabawy w dom przede wszystkim powinny być bezpieczne. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie dopracowane i sprawdzone zabawki, które nie mają żadnych ostrych krawędzi. Zostały one opracowane w trosce o komfort i bezpieczeństwo dziecka. Zabawki, choć imitują sprzęty AGD i inne akcesoria używane w kuchni, tak naprawdę są w pełni dopasowane do wieku dziecka.

Tego typu zabawki dedykowane są dla dzieci w każdym wieku. Niemniej jednak zestaw dla dwulatka wygląda zupełnie inaczej niż taki dla 10-letniego dziecka. Warto dodać, że oferowane przez nas sprzęty i akcesoria są nie tylko bezpieczne, ale również wytrzymałe i funkcjonalne. Dzięki temu dziecko będzie mogło długo cieszyć się ulubioną zabawką, pozwalającą na naśladowanie rodziców.

Jakie akcesoria do zabawy w dom wybrać?

Na stronie naszego sklepu wmrowisku.pl znajdziesz różne rodzaje zabawek, pozwalających na imitowanie czynności, które wykonuje się w każdym domu. Do często wybieranych zalicza się przyrządy kuchenne, jak np. blendery, miksery, tostery, ekspresy do kawy, czajniki czy mikrofalówki. Świetnym pomysłem dla dziecka, które lubi patrzeć, jak gotują rodzice, będzie kuchnia z pełnym wyposażeniem.

W zależności od wieku dziecka możesz wybrać wersję plastikową lub drewnianą. Kolejne akcesoria do zabawy w dom to odkurzacz, pralka, wiaderko z mopem czy wieloelementowy wózek do sprzątania. Wybór zabawek tego typu jest tak naprawdę bardzo duży, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz.

Szeroka oferta sklepu wmrowisku.pl

Znajdziesz u nas najróżniejsze akcesoria do zabawy w dom dla starszych i młodszych dzieci. Artykuły tego typu sprawią, że dziecko będzie miało dużo radości, naśladując swoich rodziców lub starsze rodzeństwo. Jeśli nie wiesz, jakie zabawki do imitowania sytuacji w domu wybrać, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci w podjęciu tak ważnej decyzji. W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych zabawek, np. edukacyjne czy plastyczne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Możesz to zrobić, wchodząc w poszczególne zakładki na stronie wmrowisku.pl.