• Kategorie
  • Szukaj
  • Zrób to sam

Zestawy edukacyjne z kategorii „zrób to sam” umożliwiają dzieciom na własnoręczne stworzenie ulubionych zabawek, skonstruowanie budowli, przygotowanie wesołego teatrzyku i wiele więcej. Wybierz idealną zabawkę dla swojego dziecka, którą z pewnością znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu.

Brak produktów do wyświetlenia

Czy warto kupić dziecku zabawki DIY?

Na stronie naszego sklepu znajdziesz świetne zabawki DIY, które zostały wykonane w trosce o rozwój każdego dziecka. Oferowane przez nas zabawki wymagają od dziecka pełnego zaangażowania oraz skupienia się na wykonywanym zadaniu. Malec uczy się cierpliwości i myślenia przyczynowo-skutkowego oraz rozwija kreatywność i wyobraźnię. Zabawki „zrób to sam” dostarczają dzieciom wiele radości, oferując również ogromną satysfakcję po połączeniu ze sobą wszystkich elementów całości. Kupując dzieciakowi zabawki do samodzielnego złożenia, możesz również spędzić z nim trochę wolnego czasu, pomagając podczas trudniejszych etapów prac.

Zabawki DIY dla każdego dziecka

W naszych sklepie dostępne są zabawki, pochodzące od znanych producentów, jak np. Alexander, Brimarex, Promatek czy Wader. Oferujemy zabawki dla dzieci od 12 miesiąca życia, dostosowane do ich rozwoju. Mamy zestawy bardziej i mniej skomplikowane, składające się z kilku lub kilkudziesięciu elementów. Przykładową zabawką zarówno dla starszych, jak i młodszych pociech są twórcze mozaiki do układania. Zabawa z takim zestawem polega na wstawianiu kolorowych kołeczków w perforowaną tablicę zgodnie ze wzorem. Na naszej stronie znajdziesz 24-elementowe modele z uroczymi zwierzątkami, a także większe wersje, nawet 600-elementowe, np. ze wzorem dinozaura.

Kreatywne zabawki dla starszych dzieci

Dla starszych dzieci proponujemy m.in. zestawy umożliwiające przygotowanie własnej przytulanki. Dzięki takiemu prezentowi dziecko będzie mogło spróbować własnych sił w wykonywaniu bardziej manualnych czynności, których efektem będzie stworzenie własnego misia. Twój podopieczny będzie mógł przygotować również własny, radosny teatrzyk, domową, brokatową kredę, wróżkowe stempelki i wiele innych. Starszym dzieciom z pewnością spodoba się również bajkowe origami oraz malowanie po numerkach. Na naszej stronie znajdziesz wiele obrazów z najróżniejszymi motywami. Asortyment sklepu został poszerzony również o modne, wypukłe malowanki oraz zestawy tie-dye.

Zabawki „zrób to sam” dla najmłodszych i nie tylko

Zabawek do zrobienia samodzielnie dla najmłodszych jest bardzo wiele. Oprócz wspomnianych mozaik, na uwagę zasługują również gry przeplatanki, wyszywanki czy malowanki. Dziecko będzie mogło np. pomalować trójwymiarową figurkę jednorożca, świetnie się przy tym bawiąc. Idealne dla najmłodszych są również pomysłowe guziczki, wymagające od nich połączenia ze sobą tych samych kolorów. W innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz także inne zabawki dla dzieci: muzyczne, plastyczne, edukacyjne czy konstrukcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu oraz do wyboru rewelacyjnych zabawek dla każdego dziecka. Jeśli nie wiesz, jaką zabawkę kupić, skontaktuj się z naszym działem obsługi, a chętnie pomożemy Ci w podjęciu tej decyzji.