• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy

Często kupując prezent dla dziecka, możesz nie mieć konkretnego pomysłu. Na szczęście producenci gadżetów i kosmetyków wyszli naprzeciw takim problemom – zestaw kosmetyków, zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki to zawsze świetne rozwiązanie. Jeśli tylko będziesz pamiętać o tym, że kosmetyki powinny być dopasowane do wieku obdarowywanego dziecka, to z pewnością trafisz w gusta swojego małego obdarowywanego. Zestawy znajdziesz również w naszym sklepie – sprawdź sam!

Brak produktów do wyświetlenia

Zestawy – dla kogo?

Kosmetyki oraz zestawy kosmetyczne zawsze będą świetnym pomysłem na prezent, niezależnie od wieku obdarowywanej dziewczynki. Nie ma w tym nic dziwnego – dzieci kochają naśladować dorosłych. Tyczy się to najbardziej dziewczynek, które swoim wyglądem chcą przypominać mamy i często podbierają im kosmetyki. Dzieci jednak nie powinny używać kosmetyków dla dorosłych, warto więc, by dziewczynka otrzymała swój własny zestaw. Wybór idealnego kompletu nie jest jednak wcale tak prosty, jak może Ci się wydawać.

Pierwszą zasadą, jaką powinieneś się kierować, jest fakt, że zestaw kosmetyków dla dziewczynek należy dopasować do wieku i tym samym potrzeb dziewczynki. Istotna jest również marka kosmetyków – powinny pochodzić tylko i wyłącznie ze sprawdzonego źródła. Masz wtedy pewność, że będą bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Zestaw – dlaczego zestaw kosmetyków jest dobrym wyborem?

Dziewczynki – i chłopcy – zmieniają się powoli w samodzielne osoby, które więcej czasu zaczyna poświęcać koleżankom i kolegom, a coraz mniej rodzicom. Jest to wiek, w którym zaczynają kształtować się indywidualne zainteresowania i zaczyna się pojawiać chęć wyróżniania się z tłumu i dbania o siebie. Nic więc dziwnego, że często pragnie mieć swoją własną kosmetyczkę z produktami należącymi tylko i wyłącznie do niej. Dlatego warto wtedy zainwestować w zestaw prezentowy dla dziewczynki, który może stać się początkiem własnej kosmetyczki.

Zestawy – jaki kupić dla dziewczynki w wieku 5-10 lat?

Zestaw dla małej dziewczynki będzie się z pewnością różnił od zestawu dla nastolatki. Jeśli więc nie masz doświadczenia lub pomysłu, co kupić dziewczynce w tym wieku, dobrze byś skorzystał z gotowych zestawów prezentowych dla młodej damy. Jak już wspomniano, kosmetyki powinny pochodzić z pewnego źródła. Co więcej, zestaw kosmetyków może być uzupełniony również przez kolorowe gadżety zamiast kosmetyku. Spinki, akcesoria do włosów czy komponenty do tworzenia biżuterii zawsze będą doskonale się sprawdzać i z takiego gadżetu ucieszy się każda dziewczynka.

Doskonałym pomysłem na prezent dla dziewczynki jest również zestaw kosmetyków kąpielowych. Dobrze sprawdzi się tutaj zestaw kul do kąpieli czy żel pod prysznic razem z szamponem do włosów, szczególnie takich sygnowanych ulubionymi postaciami z bajek obdarowywanego dziecka. Jeśli natomiast kupujesz zestaw dla nieco starszej dziewczynki, z powodzeniem możesz wybrać zestawy cieni do powiek dla dzieci, czy zestaw lakierów do paznokci. Cienie do powiek przeznaczone dla dzieci są dostosowane do skóry tak młodych osób. Taki upominek prezentuje się doskonale w ozdobnym opakowaniu, które dodatkowo wyposażone jest w poręczne lusterko. Takie zestawy znajdziesz również na naszej stronie – sprawdź koniecznie!