• Kategorie
  • Szukaj
  • Zawody

Zabawa w zawody to jedna z popularniejszych atrakcji wybieranych przez dzieci. Dzięki niej upodabniają się one do rodziców i bliskich, przyjmując pełnione przez nie funkcje. W naszym sklepie dostępne są różnorodne akcesoria, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło zabawić się w lekarza, weterynarza, mechanika, sprzedawcę i wielu innych.

Brak produktów do wyświetlenia

Na czym polega zabawa w zawody?

Zabawa w zawody polega na przyjmowaniu określonych ról społecznych oraz zapoznawaniu się z nimi. Przyjmując rolę sprzedawcy bądź kupca, dziecko uczy się określonych reakcji zachodzących między tymi stronami. Jest to możliwość nauczenia się tego, jak należy zachować się w takich sytuacjach oraz na czym określone działania polegają. Dziecko ma możliwość zrozumienia otaczającego je świata poprzez przyjemną zabawę.

Wcielanie się w najróżniejsze zawody pomaga dziecku również zidentyfikować swoje upodobania. Wykonując określone czynności, malec ćwiczy także logiczne rozumowanie i myślenie przyczynowo-skutkowe. Posługiwanie się konkretnymi sprzętami i narzędziami to z kolei rozwijanie zdolności manualnych oraz stymulowanie dotyku i wzroku.

Wytrzymałe i bezpieczne zabawki “zawody”

Na stronie naszego sklepu wmrowisku.pl znajdziesz wyłącznie wytrzymałe i bezpieczne sprzęty i akcesoria, umożliwiające zabawę w zawody. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, które dzięki swojej trwałości, gwarantują stabilność zabawek. Dbałość o najmniejsze detale sprawia, że zabawki nie mają ostrych krawędzi oraz są w pełni dostosowane do wieku i potrzeb dziecka.

Oferowane przez nas zabawki są w 100% bezpieczne oraz solidnie i estetycznie wykonane. Producenci zadbali nie tylko o funkcjonalność zabawek, ale również ich nienaganny wygląd, idealnie imitujący prawdziwe sprzęty. Za wykonanie sprzedawanych przez nas zabawek z tej kategorii odpowiadają znane marki Artyk, Brimarex, Fisher Price, Russell czy Simba.

Zabawki do wykonywania różnych zawodów

W naszym sklepie znajdziesz idealne zabawki, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Oferujemy zestawy podstawowych narzędzi, składające się ze śrubokręta, piły, nożyc, młotka i itp. Te i inne akcesoria możesz kupić w atrakcyjnej skrzyneczce, walizce lub na pasie. Znajdziesz u nas również kosiarkę, dmuchawę do liści czy piłę łańcuchową.

Oprócz zestawów mechanika, czy ogrodnika, proponujemy także elektroniczny wózek medyczny, z niezbędnym wyposażeniem każdego lekarza. Z kolei dla miłośnika zakupów przygotowaliśmy kasę elektroniczną z czytnikiem oraz duże zestawy różnych produktów spożywczych. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz również zestawy mechanika, policjanta czy pielęgniarki.

Szeroki asortyment sklepu wmrowisku.pl

Zachęcamy do wyboru dopracowanych zestawów do wykonywania różnych zawodów dla dzieci. W innych kategoriach sklepu znajdziesz także zabawki plastyczne, muzyczne, konstrukcyjne czy edukacyjne. Kupując w naszym sklepie, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości oferowanych przez nas zabawek, a także profesjonalną obsługę klienta. Możesz liczyć również na sprawne skompletowanie Twojego zamówienia oraz szybką wysyłkę.