• Kategorie
  • Szukaj
  • Sztuczki magiczne

Zestawy magiczne dla dzieci w różnych odsłonach znajdziesz w naszym sklepie wmrowisku.pl. Oferujemy dopracowane, sprawdzone, edukacyjne zestawy magiczne, dzięki którym Twoje dziecko nauczy się wielu cennych sztuczek, wymagających kreatywności i sprawności manualnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Brak produktów do wyświetlenia

Dlaczego warto kupić dziecku zestawy magiczne?

Sztuczki magiczne to świetna opcja na zaszczepienie w dziecku nowej pasji, a także pokazanie mu kreatywnej zabawy, wymagającej logicznego myślenia oraz sprawności manualnej. Opanowując triki iluzjonistyczne, dziecko nauczy się również refleksu i cierpliwości oraz oswoi się z wystąpieniami przed publicznością. Dziecko z pewnością będzie zadowolone z tego typu zestawu magicznego, który nie tylko bawi, ale także uczy.

Wykorzystanie zestawu magicznego to bardzo dobry pomysł na spędzenie razem z dzieckiem rodzinnego czasu. Twój malec będzie miał okazję do nauczenia się paru sztuczek, które następnie zaprezentuje przed swoimi bliskimi. W naszym sklepie znajdziesz różne zestawy, spośród których możesz wybrać idealne dla swojego, małego magika lub magiczki.

Dla jakich dzieci zestaw „sztuczki magiczne”?

Zestawy edukacyjne z motywem magicznym będą idealnym wyborem szczególnie dla dzieci, które są zafascynowane sztuczkami i trikami. Jeśli Twoja pociecha uwielbia magię i świat czarodziejów, to z pewnością spodoba mu się możliwość zabawy w magika. Tego typu zestawy przeznaczone są dla dzieci powyżej 7 roku życia, jednak poza tym nie ma żadnych ograniczeń.

Jeśli Twój podopieczny chce zostać sprawnym magikiem, warto umożliwić mu rozwijanie pasji, dzięki praktycznym poradnikom. W naszym sklepie znajdziesz zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowane zestawy, dlatego z pewnością będziesz mógł wybrać ten, w największym stopniu dopasowany do wieku i możliwości Twojego dziecka.

Różnorodne zestawy magiczne w sklepie wmrowisku.pl

Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne zestawy edukacyjne dla małych magików, które zostały wykonane z dbałością o detale. Za ich produkcję odpowiadają takie marki, jak Abino, Cartamundi, Dromader czy Piatnik. Zestawy składają się z różnej ilości elementów, co wiąże się także z poziomem zaawansowania i skomplikowania poszczególnych trików do wykonania.

Dla każdego magika przygotowaliśmy wartościowe zestawy, zawierające ciekawe akcesoria i rekwizyty. Dzięki nim wykonasz 25, 50, a nawet więcej zaskakujących magicznych pokazów. Każdy zestaw edukacyjny zawiera ilustrowaną instrukcję, w której krok po kroku zostało wyjaśnione to, jak wykonywać magię. Możesz również wybrać zestawy z płytą DVD, zawierającą nagrania instruktażowe.

Profesjonalna obsługa i szeroka oferta sklepu

W naszym sklepie dostępne są różnorodne zabawki dla dzieci starszych i młodszych. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi kategoriami, w których znajdziesz m.in. przedmioty edukacyjne, zabawki konstrukcyjne czy instrumenty muzyczne. W przypadku pojawienia się wątpliwości, dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, dzieląc się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem w branży.