• Kategorie
  • Szukaj
  • Plastyczne

Zabawki plastyczne to kolejna kategoria rozwijających akcesoriów dla dzieci. Spodobają się one każdemu małemu artyście, który marzy o malowaniu, wycinaniu, szkicowaniu czy formułowaniu najróżniejszych kształtów z mas plastycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Brak produktów do wyświetlenia

Wysokiej jakości zabawki plastyczne

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz rozwijające zabawki plastyczne, które zostały wykonane przez znane i cenione marki. Proponujemy zabawki od takich producentów, jak Alexander, Hasbro, Russell czy Tm Toys. Są one wytrzymałe, solidnie wykonane oraz bezpieczne.

Dziecko może swobodnie bawić się przez wiele godzin, ciesząc się wysoką jakością i funkcjonalnością zabawek. Ty zaś możesz być pewny, że akcesoria są bezpieczne i rozwijające. Na naszej stronie znajdziesz zabawki plastyczne dla maluchów, a także dla starszych dzieci. Stosując poszczególne filtry, możesz posegregować wszystkie zabawki, wybierając te dla dzieci od 2 czy 9 roku życia.

Zabawki plastyczne zapewniające rozwój dzieci

Zabawki plastyczne przede wszystkim kojarzone są z rozwijaniem wyobraźni dzieci. Podczas formułowania mas i malowania najróżniejszych obrazów, dziecko może oddać się w pełni swoim artystycznym fantazjom. Plastyczne zabawki pozwalają również na rozwijanie motoryki, poprawę koordynacji oraz prawidłowy chwyt. Do zdobywanych kompetencji trzeba zaliczyć również myślenie kreatywne i przyczynowo-skutkowe.

Dziecko ma okazję poznawać otaczającą je rzeczywistość, rysując, malując i wydrapując zwierzątka, samochodziki czy inne elementy. Zabawki plastyczne pozwalają również dziecku na poszerzanie swoich horyzontów, a także zainteresowań. Dziecko poznaje nowe rodzaje zabaw, sprawdza swoje umiejętności oraz zdobywa nowe pasje i hobby.

Różnorodne zabawki plastyczne dla dzieci

Na naszej stronie znajdziesz najróżniejsze zabawki plastyczne, rozpoczynając od tradycyjnych malowanek, kończąc na rozbudowanych zestawach z mas plastycznych. Proponujemy klasyczne malowanki, szkicowniki, szablony do rysowania, tablice suchościeralne z mazakiem, a także magnetyczne, zabawkowe tablice do łączenia i rysowania figur. Możesz wybrać zestawy do malowania w różnych formatach, dla młodszych i starszych dzieci, o różnym stopniu zaawansowania.

Inną plastyczną aktywnością jest wydrapywanie. Służą do tego specjalne książeczki, wymagające od dziecka skupienia i zaangażowania. Warte uwagi są także piaskowe malowanki oraz sam piasek kinetyczny — rozciągliwy, wilgotny, nieprzylepiający się do dłoni, umożliwiający konstruowanie najróżniejszych budowli i kształtów. Znajdziesz u nas również ciastolinę PlayDoh, a także tematyczne zestawy, np. lodziarnia lub farma. Oprócz klasycznych mas plastycznych oferujemy również takie pachnące.

Rozwijające zabawki dla dzieci w sklepie wmrowisku.pl

Na stronie naszego sklepu znajdziesz zabawki plastyczne, muzyczne, edukacyjne, konstrukcyjne i wiele innych. Każde z nich pozwalają dziecku rozwijać się na innych płaszczyznach oraz w innym stopniu odkrywać otaczającą je rzeczywistość. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz najróżniejsze zabawki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Jeśli nie wiesz jaką zabawkę wybrać, napisz do nas, a chętnie pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.