• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Biurka Fun Desk

Wyobraźnia dzieci pozostaje bardzo często nieuchwytna dla dorosłych. Dlatego szczególnie w przypadku przedszkolaków i uczniów warto zapewnić im otoczenie, które pozwoli uwolnić skrywane pokłady kreatywności. Biurka Fun Desk będą idealnym kompanem w czasie, gdy najmłodsi odkrywają świat podczas wielu godzin zabawy lub nauki. Regulowane produkty z serii AMARE, np. AMARE GREY zostały tak zaprojektowane, aby wspierać dziecko w rozwoju. Sprzyjają m.in. przyjmowaniu przez maluchy prawidłowej postawy, a więc pomagają dbać o zdrowie.

Zakup na długi czas

Istotną zaletą biurek Fun Desk linii SS16W (np. Carezza) jest możliwość ich regulacji w wielu płaszczyznach, co sprawia, że “rosną” razem z dzieckiem, a więc służą przez wiele lat. Wysokość mebli można zmieniać w zakresie nawet parę dziesięciu centymetrów. Jeszcze bardziej imponująco wygląda kwestia pochylenia blatu. W konkretnych modelach - LAVORO L - mowa o nawet 50 stopniach! Ustawienie pożądanych parametrów jest niezwykle proste i zajmuje krótką chwilę. Warto wspomnieć o kilku dodatkowych funkcjonalnościach. Biurka Fun Desk mogą posiadać wieszak dla plecaka, podparcie dla łokcia, czy też uchwyt na kubek. Oferujemy w pełni komfortowe produkty, dostosowane do potrzeb dziecka.

Design stworzony specjalnie dla dzieci

Fun Desk w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza “zabawne biurko” i przyglądając się konstrukcji mebli, widać tę radość na każdym kroku. Projektanci, podobnie jak dzieci, postanowili myśleć nieschematycznie i stworzyli design, który z pewnością spodoba się najmłodszym. Zarówno nieoczywiste kształty mebli Fun Desk BALLARE, jak i bogata kolorystyka produktów VOLARE będzie punktem wyjścia do niepowtarzalnych przygód, które da się przeżyć we własnym pokoju. Wybierając biurka Fun Desk, zachęcisz dziecko do poznawania otoczenia oraz stworzysz miejsce do wspólnych zabaw. Warto zainwestować w nowoczesne meble dziecięce w atrakcyjnej cenie na miarę XXI w. 

Doposaż biurko w dodatkowe akcesoria

Biurka Fun Desk można doposażyć w wiele przydatnych akcesoriów, które jeszcze bardziej podniosą komfort korzystania z tego i tak wygodnego mebla. W katalogu oferujemy np. przydatny organizer na segregatory. Produkty z serii CAREZZA, INVITO, AMARE, VOLARE, BALLARE mogą posiadać poza tym doczepianą półkę. W tym modelach zamontujesz też akcesorium zapobiegające ześlizgiwaniu się np. książek. Ciekawym dodatkiem do biurek Fun Desk RIMU będzie wygodny podnóżek, usuwający napięcie nóg oraz poprawiający krążenie. Równie dobrze sprawdzi się energooszczędna lampka LED z funkcją przyciemniania i zmiany barwy światła. Tak zaopatrzone biurko będzie gotowe na wszelkie wyzwania.

Solidne wykonanie

Meble sygnowane logiem Fun Desk wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Do ich produkcji wykorzystuje się wytrzymałe, a zarazem bezpiecznie dla dzieci materiały. Zależnie od modelu spotkacie się z np. stalą walcowaną na zimno lub ekologicznym MDF o klasie E1. Poszczególne elementy biurek posiadają stabilne połączenia. Poza tym warto zwrócić uwagę na specjalnie zaprojektowane nogi, minimalizujące szanse na przypadkowe przesunięcie się mebla. Biurka Fun Desk PICCOLINO i SORRISO wyróżnia wieloletnia żywotność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Będą idealne do nauki czytania, pisania, malowania czy też zwykłej zabawy. Przekonaj się sam, jak wiele zyska Twoje dziecko!


Brak produktów do wyświetlenia