• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Komody Forte

Szeroka oferta naszego sklepu internetowego obejmuje meble uniwersalne, które doskonale sprawdzą się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Komody Forte to najlepszy sposób na uzupełnienie strefy do przechowywania w salonie, sypialni, przedpokoju czy pokoju młodzieżowym. Występują w nowoczesnych formach, zarówno minimalistycznych, jak i bardziej oryginalnych. Wyposażone są w praktyczne szuflady, półki oraz zamykane szafki, tworząc funkcjonalną całość. Modele pochodzą z najnowszych kolekcji renomowanej marki i dostępne są w rozmaitych rozmiarach. Dzięki temu znajdą zastosowanie zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach. Najczęściej jeden model w konkretnym stylu występuje w wielu wersjach, różniących się przede wszystkim wielkością i konfiguracją. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne propozycje marki, które nie tylko podwyższają funkcjonalność przestrzeni, ale przede wszystkim znacząco wpływają na jej wystrój. Komody Forte w unikatowych wzorach staną się podstawowym elementem wyposażenia salonu, sypialni oraz przedpokoju.

Praktyczne komody Forte o pojemnym wnętrzu i smukłej konstrukcji

W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów, którzy zmagają się z urządzeniem mniejszych pomieszczeń, polecamy komody Forte o smukłej konstrukcji. Są nimi przede wszystkim modele z kolekcji ARKINA, LIBELLE czy SNOW. Mimo że nie są zbyt duże, mają pojemne wnętrze umożliwiające wygodne przechowywanie różnych rzeczy. Dla klientów ceniących sobie wielofunkcyjne rozwiązania polecamy komody Forte z kolekcji BRUGIA, które posiadają zarówno szufladę, jak i szafkę. Pozwala to na uporządkowane przechowywanie w praktycznej konfiguracji. Większość modeli została zaprojektowana w taki sposób, aby gwarantować funkcjonalne użytkowanie. Smukłe konstrukcje nie zajmą zbyt wiele cennej przestrzeni w pomieszczeniu, a zapewnią dużą pojemność wnętrza.

Obszerne komody Forte do eleganckich salonów

Salony to pomieszczenia o większej przestrzeni, które można wyposażyć w praktyczny sposób. Doskonałym uzupełnieniem są komody, bardzo często służące także jako miejsce na telewizor. Modele marki Forte dostępne są w obszernych formach, wyposażonych w duży blat. Może on służyć do eksponowania dekoracji, ozdób, zdjęć w ramkach, jak również jako bezpieczne miejsce na sprzęt elektroniczny. Tego typu komody Forte dostępne są najczęściej w rozmiarze około 170 x 80 cm. Znajdziemy w nich praktyczne szuflady, otwartą półkę, szafki. Całość utrzymana w najmodniejszych kolorach łącząc naturalne drewno z bielą. Dla klientów ceniących sobie bardziej surowy styl polecamy model HUD o industrialnym charakterze. Komoda Forte zachwyca czarnymi elementami, przez co nada elegancji każdemu pomieszczeniu, w którym zostanie umieszczona. 

Brak produktów do wyświetlenia