• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Krzesła Fun Desk

Dzieci nie zdają sobie sprawy ze wszystkich zagrożeń, ale na szczęście dorośli są ich świadomi. Krzesła Fun Desk PRATICO II stanowią tego najlepszy wyraz. Dla dzieci to wygodne miejsce do siedzenia, a dla rodziców ergonomiczne meble sprzyjające zdrowemu rozwojowi pociechy. Oferujemy produkty o wielu funkcjonalnościach, dostosowane zarówno do przedszkolaków, jak i uczniów. Zapewniamy wygodne krzesła AGOSTO lub DIVERSO, uzbrojone w specjalnie profilowane elementy oraz wytrzymałą konstrukcję. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy, że jakość krzeseł Fun Desk spełni kryteria wymagających klientów.

Zadbaj o zdrowy kręgosłup dziecka

Gra na komputerze, odrabianie zadań domowych, zabawa - jest wiele powodów, przez które dzieci spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej. Najczęściej stanowi to całkiem spore obciążenie dla ich jeszcze wciąż rozwijającego się kręgosłupa. Ortopedyczne krzesła Fun Desk BRAVO i BELLO II pomagają najmłodszym przyjmować prawidłową postawę, a co za tym idzie odpowiednio kształtować organizm. To zasługa m.in. specjalne profilowanych, dwuczęściowych oparć. Podstawą foteli jest wytrzymała stal. Do wypełnienia wykorzystano nowoczesne tworzywo sztuczne, wygodnie dopasowujące się do ciała. Producent zadbał też, aby krzesła serii PITTORE posiadały kilka ciekawych funkcjonalności np. w zakresie regulacji poszczególnych elementów. Fun Desk to dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie najmłodszych domowników.

Wygodne krzesła do zabawy

W ofercie posiadamy także prostsze modele np. SST3, które również sprawdzą się jako fotel do biurka lub zabawy. Dzieci szybko docenią ich modny wygląd, pełen ciekawych kształtów i kolorów oraz dodatkowe udogodnienia. Krzesła nie posiadają ostrych krawędzi. Specjalna podstawa zabezpiecza meble przed przypadkowym przewróceniem. Fotele posiadają nowoczesne rolki, zapobiegające samowolnemu jeżdżeniu. Projektanci zadbali dodatkowo o konstrukcję umożliwiającą optymalną cyrkulację powietrza. Poza tym krzesła Fun Desk posiadają regulowaną wysokość, a więc mogą “rosnąć” razem z dzieckiem, pozostając w użyciu przez długi czas. Są dedykowane dzieciom od kilku, do nawet kilkunastu lat. Postaw na sprawdzony standard!


Brak produktów do wyświetlenia