• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Łóżka Forte

Nieoceniony kompan w trakcie przerwy od obowiązków, solidne wsparcie podczas odpoczynku, niezastąpiony przyjaciel na każdą noc. Łóżko Forte ARKINA pozwoli zadbać o spokojny sen, przy okazji pozostając cenną ozdobą dla sypialni. Oferujemy duży wybór modeli dla osób w różnym wieku. Bez problemu znajdziesz modne łóżko dla nastolatka lub skorzystasz z unikatowej oferty nowoczesnych mebli dla dorosłych. Meble Forte dekorują sypialnie w całej Polsce, zapewniając przestrzeń niezbędną do przechowywania np. ubrań. Dzięki nam te najwyższej klasy produkty znajdą się także w Twoim domu! 

Zalety łóżek Fabryki Mebli Forte

Fabryka Mebli Forte powstała kilkadziesiąt lat temu. Dziś logo firmy jest synonimem modnych rozwiązań o sprawdzonym standardzie, godnym polecenia dla nawet najbardziej wymagających krytyków. To m.in. dlatego sypialnie Forte cieszą się tak dużą popularnością. Niesłabnące zainteresowanie wynika także z funkcjonalności produktów, oferowanych w naszych katalogach. Łóżka Forte CHICORY wyposażono w zagłówki, pozwalające odpoczywać w pozycji półleżącej. Posiadają wygodne szuflady, a nawet regały wbudowane w podstawę. Cechują się niezwykle stabilną konstrukcją, wytrzymując znaczne obciążenia. Posiadamy modele o szerokości przeznaczonej zarówno dla jednej, jak i dwóch osób. Łóżko Forte HEYL222-C230 pozwoli odzyskać siły po trudnym dniu i zapewni niezbędne do tego miejsce. 

Zamów w zestawie z meblami sypialnianymi


Meble Forte to nie tylko wysokiej klasy łóżka KOLAZA, ale też gotowe zestawy wykonane w konkretnym stylu. Dzięki nim kompleksowo wyposażysz sypialnie w każdym mieszkaniu, zachowując spójny stylistycznie charakter wnętrz. Liczba elementów w poszczególnych seriach różni się od siebie, dlatego łatwo dostosujesz gabaryty mebli do wielkości pomieszczenia. Czekają na Ciebie np. eleganckie komody z wieloma szufladami, a tym samym sporą powierzchnią do przechowywania ubrań. W katalogach są też pojemne szafy, funkcjonalne półki oraz przytulne nocne szafki. Bez problemu wyszukasz oferty do pokojów młodzieżowych, gdzie w zestawie znajduje się niewielki stolik. Jeśli wciąż masz wątpliwości lub pytania, sypialnie Forte możesz wybrać razem z naszymi konsultantami. Zachęcamy do kontaktu!

Brak produktów do wyświetlenia